Yazar Olmak İster Misiniz ?

Merhaba sizde sitemiz de yazar olmayı düşünür müsünüz ? Eğer böyle bir düşünceniz varsa aşağıdaki resimleri izleyerek nasıl yazar olabileceğinizi görebilirsiniz. Nurselin Mutfağı sitesine sizde yemek tarifi göndermek isteyebilirsiniz. Bunu Tarif Gönder butonu ile de yapabilir yada sitemizde sevilen bir yazar olarak da yapabilirsiniz.

Eğer mail adresi ile üye olmak istemiyorsanız. Facebook İle bağlan seçeneğini tıklayabilir sitemize Facebook hesabınız ile bağlanıp yazarımız olabilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk olarak sitemizde ki kayıt formunu doldurmak.
1

Daha sonra size bir mail gelecek. Buradan şifrenizi oluşturacaksınız. 2
Mail gelen kutunuzda yukarıdaki gibi görünmüyorsa lütfen gereksiz (Spam) kutusuna bakın oraya gelmiştir.
3
Gelen maili yukarıda ki gibi olacaktır. Sonra ilk linke tıklıyorsunuz ve sizi aşağıda ki resimdeki gibi sitemizde yönlendiriyor. 4
Burada ki gibi şifrenizi silip kendi şifrenizi oluşturabilirsiniz. Sonra parolayı sıfırla butonuna basıyorsunuz ve şifrenizi oluşturmuş oluyorsunuz.
5
Ekran da gördüğünüz giriş butonuna tıklayın ve giriş yapın. Girişinizi başarılı bir şekilde yaptıysanız aşağıda ki gibi bir ekrana yönlendirileceksiniz.6
Bu sayfada sol sütunda bulunan yazılar sekmesinden Yeni Yazı ekle butonuna basıyorsunuz.
7Daha sonra karşınıza çıkan pencerenin sol sütunun da kategoriler ve etiketler görülecektir. Kategori olarak Sizden Gelenler seçiyor ve etikete de yemeğin ismini girebilirsiniz. Bunu yapmanız zorunlu değildir. Daha sonra sayfanın alt tarafında malzemeler ve yapılış kısmını göreceksiniz.8

Buraya tarifi ve malzemeleri yazdıktan sonra sayfanın en üstünde bulunan incelemeye gönder butonuna basın ve tarifinizi bize gönderin.
9Yazar olmak bu kadar kolay. Eğer yazar olmak istemiyorum ama 1-2 tarif göndermek istiyorum diyorsanız. Tarif Gönder sekmesinden bize tarifinizi gönderebilirsiniz. Nurselin Mutfağı sitesine sizden artık kolayca tarif göndere bilir veya sitemizin sevilen yazarı olabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra www.nurselinmutfagi.net/wp-admin adresinden giriş yapın ve tariflerinizi bize gönderin.